03 Temmuz 2022 Pazar
03 Temmuz 2022 Pazar

HABERLER

Bilecik Pazaryeri Belediyesi ile kentsel dönüşüm projesi

Bilecik Pazaryeri Belediyesi ile kentsel dönüşüm projesi

Mihraplı Yapı, Bursa'da hayata geçirdiği konut projelerinin ardından Bilecik Pazaryeri Belediyesi ile kentsel dönüşüm çalışması yapacak

Mihraplı Yapı, Bursa'da hayata geçirdiği konut projelerinin ardından Bilecik Pazaryeri Belediyesi ile kentsel dönüşüm çalışması yapacak.

Yapı sektöründe pek çok projeye imza atan Mihraplı Yapı, Bursa'da hayata geçirdiği konut projelerinin ardından Bilecik Pazaryeri Belediyesi ile kentsel dönüşüm çalışması yapacak. Pazaryeri'nde 80 dairelik konut projesinin birinci etabının altyapı çalışmalarını tamamlayan Mihraplı Yapı, önümüzdeki günlerde temel atmaya hazırlanıyor.

Belediye ile uzun süredir görüşmeler yaptıklarını belirten Mihraplı Yapı Genel Müdürü İlker Konuk, ilk aşamada 2 bin 800 metrekarelik bir alanda 27 dairelik bir konut projesini hayata geçireceklerini, projede toplamda 80 daire olduğunu vurguladı. Konuk, "Projeyle ilgili yasal süreç tamamlandı, fizibilite çalışmalarımızı da yaptık. Önümüzdeki günlerde temelini atmayı planlıyoruz. Pazaryeri'nin ilk çok katlı çalışması olan projede, konutlar herkesin ulaşabileceği fiyatlarla satışa sunuldu" dedi.